Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular2017-09-28T00:33:45+00:00

sıkça sorulan sorular

Dilediğiniz zaman ofisimizi ziyaret etmek sureti ile bizleri tanıyabilir ve güven konusundaki endişelerinizi yüz yüze görüşme esnasında ortadan kaldırabilirsiniz. Bununla birlikte işletmemiz, sunduğu hizmetleri karşılıklı sözleşme altına almak sureti ile siz müşterilerimizi güvence altına almaktadır.

İşletmemiz sunduğu hizmetlerin tamamında müşteri odaklı hareket etmekte ve yaptığı işin müşterilerin eğitimi odaklı olması dolayısı ile mezuniyet garantisi vermektedir. Tüm danışmanlık sürecini iletilen talepler doğrultusunda en etkin ve doğru şekilde yürüten işletmemiz, danışanların bizden kaynaklanan nedenler gerekçesiyle başarısız bulunması durumunda ücret iadesi yapmaktadır.

Sunduğumuz hizmetler danışmanlık olarak tarif edildiğinden standart bir fiyattan söz edilememektedir. Bizden istenen araştırmanın niteliğine ve zaman planlamasına bağlı olarak bir ücret politikası uygulamaktayız.

Siz müşterilere sunmuş olduğumuz hizmetlerde odak noktamız üretilen işin kalitesi olduğundan, isim ya da kurumlar bizim ilgi alanımız dışında kalmaktadır. Bize ulaştırılan hizmet taleplerinde danışanın kişisel bilgilerini hiçbir şekilde sorgulamamakta ve sahip olduğumuz bilgileri üçüncü şahıslar ile asla paylaşmamaktayız.

Ödemelerinizi nakit olarak ya da havale/EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, kredi kartınızı da kullanarak dilerseniz taksitli ödeme de yapabilirsiniz.

TEZ HAZIRLAMA SÜRECİNİZDE PROFESYONEL DANIŞMANLIK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Teklif Al
Teklif Al