Nasıl Çalışır?

Nasıl Çalışır?2017-09-28T00:32:43+00:00

çalışma sistemimiz

 • Ön Değerlendirme Süreci

  Araştırmacının talep formunun ulaşması ile birlikte, ekip içerisinde bir ön değerlendirme yapılır ve çalışmanın tarafımızca kabul edilebilirliği tartışılır. Kabul edilen çalışmalar için ön ödeme aldıktan sonra ikinci aşamaya geçilir.

 • Araştırmanın Üstlenilmesi ve Koordinatörün Atanması

  Ekibimiz tarafından kabul edilebilir görülen çalışmalarda tüm süreci yönetecek ve talep edilen çalışmanın disiplininde uzman bir ekip üyesi koordinatör olarak atanır ve araştırmacı süreç boyunca sadece bu koordinatör ile temasta bulunur.

 • Araştırma Ekibinin Oluşturulması

  Her bir çalışma için atanan koordinatör minimum 4 kişiden oluşan bir ekip oluşturur ve bu ekip içerisinde iş bölümü yapılır.

 • Zaman ve İçerik Planlaması

  Oluşturulan ekip araştırmaya ilişkin zaman ve içerik planlamasını yapar, bu bilgileri danışanın onayına sunar. Gereken revize işlemleri ile birlikte, oluşturulan takvim doğrultusunda araştırmalar başlar.

 • Dönemsel Raporlamaların Yapılması ve Ara Ödemeler

  Hazırlanan planlamalar çerçevesinde raporlar oluşturulur ve bu raporlar hem danışanın hem de diğer proje yürütücülerinin onayına sunulur. Talep edilen düzeltmelerin yapılası sureti ile ara ödemeler talep edilir ve bir sonraki rapora geçilir.

 • Araştırmanın Tamamlanması

  Dönemsel raporlamaların her birine alının ayrı onaylar ile araştırmanın tamamı birleştirilir ve çalışma savunmaya ya da ilgili dergide yayınlanmaya hazır hale getirilir.

 • Danışan ile Görüşme ve Araştırma Üzerinde İstişareler

  Tamamlanan çalışmanın detaylarını paylaşmak üzere danışan ile bir toplantı düzenlenir ve kendisine araştırmaya ilişkin bir sunum yapılır.

 • Başarı ve Son Ödeme

  Savunma ya da yayımlanma işleminin sonrasında danışandan kalan bakiye talep edilir. Sistem içerisinde %100 başarı garantisi sağlanmış olur.

TEZ HAZIRLAMA SÜRECİNİZDE PROFESYONEL DANIŞMANLIK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Teklif Al
Teklif Al