İşletme Alanında Tez Hazırlama Hizmeti

İşletme hem ülkemizde hem de uluslararası düzeyde bir lisans programıdır. Birçok üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri için bu bölüm yer alır. Fakat son yıllarda doğrudan İşletme Fakültesi adıyla da bölümün kurulmaya başladığını görmekteniz. Nedeni ise işletmenin çok geniş bir iş sahasının olması, geleceğin mesleği olarak görülen birçok meslek kolunun iletme bölümüyle alakalı olmasıdır. Avantajları bu kadar çok olan bu bölümde lisans üstü diplomaya sahip olmak adaylara ekstra bir avantaj katmakta, en üst düzey yerlerde kariyer yapma şansı sunmaktadır. Sosyal Bilimler Enstitüleri bünyesinde bulunan yüksek lisans ve doktora programlarıyla öğrenciler ileri düzeyde teorik bilgiler öğrenmekte, tez hazırlama evresiyle birlikte de bunları pratiğe nasıl dökecekleri yönünde bilgi sahibi olmaktadırlar. İş gören performansı, stresin iş hayatı üzerine etkisi, aile çatışmalarının iş verimliliğine yansıması gibi birçok tez konusuyla öğrenciler teorinin pratiğe yansımalarını değerlendirmiş olmaktadırlar.

verimlilik ve is verimliligi tez hazirlama

Verimlilik ve İş Verimliliğini Arttırma Konularında Tez Hazırlama Desteği

İşletme alanında yüksek lisans ve doktora yapan öğrenciler gelişen dünya düzeni içerisinde piyasa şartlarının nasıl oluştuğunu daha sağlıklı gözlemleme becerisi kazanırlar. Analitik düşünme yetilerini kuvvetlendirerek olaylara ve toplumsal hayata daha realist yaklaşma eğilimi kazanırlar. Genel itibariyle iki dönem süren ders aşaması sonrasında tez hazırlama evresine geçerek iş yaşamına ait öğrenilenleri bilimsel bir çerçevede, belli konu başlıklarında bir araya getirme, sentezleme, değerlendirme yapma ve çözüm sunma gibi neticelere ulaşmaya çalışırlar. İş hayatında verimlilik artışının nasıl yapılacağı, motivasyon oluşturma gereksinimleri ve bütün bunların yerel, ulusal, uluslararası bazda iş ortamına nasıl uygulanabileceğini bir sonuç önermesiyle neticelendirmeye çalışırlar.

mobbing hakkinda tez hazirlama

İşletme Alanında Mobing ve İş Hayatına Etkisi Konularında Tez Hazırlama

Lisansüstü işletme programlarında mobing gibi, sağlık gibi diğer pek çok alanla ilişkisi olan tez konuları da öğrencilerin ilgisini çeker. Bu gibi disiplinler arası çalışmalarla tezlerin daha dikkate değer olmasını sağlanır. Bütün bu süreçlerin en zorlu kısmı ise tez hazırlama işinin bilgiden, eğitimden apayrı bir uzmanlık gerektirmesi, yoğun ve uzun soluklu bir mesai istemesidir. Kurumumuz işletme alanında yüksek lisans ve doktora tezi hazırlama desteği vermekte, öğrencilerin hızlı ve sağlıklı biçimde diplomalarına kavuşmalarına aracılık etmektedir.

By |2017-12-25T14:39:54+00:0025 Aralık 2017|Categories: Genel|