Hakkımızda

Hakkımızda2018-03-01T12:54:41+00:00

Biz Kimiz ?

Omegatez, tez hazırlama aşamalarında öğrenciler tarafından karşılaşılan zorluklar göz önünde bulundurularak 2012 yılında sağlık bilimleri, fen bilimleri ve sosyal bilimler alanlarında akademisyen kimliği taşıyan dört kişinin girişimi ile kurulmuştur. Her ne kadar temelde tez danışmanlığı ilkesini benimsemiş olsa da Omegatez, günümüz trendlerine bir şekilde yenik düşerek tez yazdırma merkezi kimliği kazanmıştır. Bu noktada doktora, tıpta uzmanlık ve yüksek lisans öğrencileri tarafından iletilen tez yazdırma taleplerine ilişkin mümkün olan en doğru çözümleri üretmekte; yasal ve etik unsurları göz önünde bulundurmak sureti ile hizmet sağlanmaktadır. 2018 yılı ocak ayı itibari ile yapılan kadro revizesinin ardından şu an toplam 51 profesyonel ile hizmet sunulmaktadır.

İşletmemiz, üstlendiği tüm çalışmaları takım ruhu ile tamamlamakta olup; tüm tez yazım süreci boyunca her parçayı alanında uzman profesyonellere teslim ederek “bilimsel” niteliğe sahip özgün ürünler ortaya koyma gayesindedir. Danışmanlık hizmeti boyunca müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, öğrencinin mezuniyetini %100 garanti altına almakta, sahip olduğu kalite politikalarından ödün vermemekteyiz. Gerekçesi ne olursa olsun müşterinin memnuniyetsizliği ortaya çıktığında süreci sonlandırmakta ve alınan tüm ödemeleri iade etmekteyiz.

Neler Yaparız ?

Doktora, tıpta uzmanlık ve yüksek lisans düzeyindeki çalışmalar için başarı odaklı profesyonel tez yazdırma hizmeti sunmaktayız.

Mühendislik, istatistik, biyoistatistik, ekonometrik analiz ve diğer teknik analizlerde hızlı ve etkin çözümler üretmekteyiz.

Akademik değer taşıyan tüm metinler için ilgili yazım yönergesine uyarlamakta, içerik kontrolleri sağlayarak gerekli revizeleri yapmaktayız.

TEZ HAZIRLAMA SÜRECİNİZDE PROFESYONEL DANIŞMANLIK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Teklif Al
Teklif Al