Hakkımızda

Hakkımızda 2017-12-27T16:01:58+00:00

Biz Kimiz ?

İşletmemiz, öğrencilerin tez hazırlama sürecinde karşılaştıkları güçlükler karşısında gereken danışmanlık desteğini sağlamak ve tez yazdırma hususunda çözümler üretmek üzere 2012 yılında kurulmuş olup; bir sağlık bilimleri, bir fen bilimleri ve iki sosyal bilimler alanında olmak üzere akademisyen kimliği taşıyan dört ortaklı bir yönetim modeli ile faaliyet göstermektedir. Toplamda 51 adet profesyonel ile öğrencilerden gelen tez yazdırma taleplerini karşılayan işletmemiz, sahip olduğu kurumsal kimlik ile tüm doktora, tıpta uzmanlık ve yüksek lisans düzeyindeki tezlere danışmanlık sağlamaktadır.

İşletmemiz, üstlendiği tüm çalışmaları takım ruhu ile tamamlamakta olup; tüm tez yazım süreci boyunca her parçayı alanında uzman profesyonellere teslim ederek “bilimsel” niteliğe sahip özgün ürünler ortaya koyma gayesindedir. Danışmanlık hizmeti boyunca müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, öğrencinin mezuniyetini %100 garanti altına almakta, sahip olduğu kalite politikalarından ödün vermemekteyiz.

Neler Yaparız ?

Doktora, tıpta uzmanlık ve yüksek lisans düzeyindeki çalışmalar için başarı odaklı profesyonel tez yazdırma hizmeti sunmaktayız.

Mühendislik, istatistik, biyoistatistik, ekonometrik analiz ve diğer teknik analizlerde hızlı ve etkin çözümler üretmekteyiz.

Akademik değer taşıyan tüm metinler için ilgili yazım yönergesine uyarlamakta, içerik kontrolleri sağlayarak gerekli revizeleri yapmaktayız.

TEZ HAZIRLAMA SÜRECİNİZDE PROFESYONEL DANIŞMANLIK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Teklif Al
Teklif Al