Akademik Tez Merkezi

Üniversiteler bünyesinde yürütülmekte olan tüm araştırmalarda, araştırılan probleme ait süreçte bilimsel metodlar hassa bir denge gözetilerek uygulanmaktadır. Bu çalışmalar arasında gösterilen yüksek lisans, tıpta uzmanlık ve doktora çalışmalarında ise uzaman gözetimi altında bulunmak için mutlaka akademik tez merkezi opsiyonlarından faydalanılmalıdır. Çünkü üniversitelerin yapmış olduğu yönergeler doğrultusunda hazırlanmakta olan bu tezler ancak kaliteli bir akademik tez merkezi yardımlarıyla istenen nitelikte oluşturulabilir ve çok kısıtlı olduğu savunulabilecek zaman diliminde bitirilebilir. İşletmemiz tamamen profesyoneller tarafından bütün kariyer seviyelerindeki öğrencilere tez hazırlama konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Omegatez Akademik Tez Merkezi olarak son derece modern ve şeffaf uygulamalarla lisansüstü çalışmalar için destek sunmaktayız.

akademik tez merkezi hizmetleri

Akademik Tez Merkezi Hizmetleri

İşletmemiz bünyesinde istihdam edilen profesyonel danışmanlar Sosyal Bilimler, Sağlık Bilimleri ve Fen Bilimleri sahasında bütün yüksek lisans ve doktora öğrencilerine profesyonel ve modern danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Sunulan hizmet kapsamında öğrencilerin ciddi anlamda bir zaman tasarrufu ortaya çıkmaktadır. Çünkü tez hazırlama işleme oldukça uzun soluklu ve sabır gerektiren uygulamalar bütünüdür. İşletmemiz bünyesinde görev yapan uzmanlar tezle ilgili bütün literatür taramasının çok kısa sürede bitirerek öğrencilerimizin tez yazım aşamasına geçmesini hızlandırmaktadır. Ayrıca Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Almanca, Japonca, Çince, Rusça ve Osmanlıca dillerinde de literatür taraması yapılabilmektedir. İstenen çeviri desteğinin de işletmemiz bünyesinde sunulması ile birlikte son derece nitelikli ve kaliteli tez hazırlama işlemi gerçekleşmektedir. Taramalar için ulusal veya uluslararası kütüphanelere müracaat edilebilirken görsel materyal taraması da yine uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Böylece tez hazırlama aşamasında öğrencilerimize danışmanlık hizmeti sunulurken diğer taraftan da editoryal uygulamalarla birlikte redakte işlemleri de gerçekleştirilmektedir.

tez hazırlama aşamaları

Tez Hazırlama Aşamaları

Öğrencinin hizmet talebi ile bize ulaşması neticesinde bir ön inceleme yapılıp tezin detayları uzmanlarımız tarafından belirlenmektedir. Hemen ardından literatür taramasına geçilerek bütün materyallerin temini sağlanıp kaynakçanın tam olarak hazırlanabilmesi için akademik kaynak opsiyonu kullanılmaktadır. Bu işlemlerin neticesinde öğrencimiz tez yazım aşamasına başladığında akademik tez merkezi ile sürekli olarak iletişim halinde bulunularak tez savunma aşamasına kadar bütün eksikler giderilmektedir. Geri bildirimler neticesinde tezin revizyonu da gerçekleştiğinden dolayı sıfır hata payıyla %100 özgün tezler oluşturulmakta ve öğrencinin mezuniyeti sağlanarak kariyer basamaklarını tırmanmasının önü açılmaktadır.

By |2018-02-23T12:03:48+00:0024 Ekim 2017|Categories: Genel|